Насоси
Фільтр
Очистити
Фільтр по ціні:
Виробники:

Насоси

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Насос GS-01 для вилки з манометром 300psi (PUM-26-43) Green Cycle
Міцний алюмінієвий насос високого тиску для вилок. Призначений для точного регулювання тиску в повітряних вилках, має вбудований манометр. Колір - сріблястий. Матеріал- алюміній. Манометр- аналоговий. Максимальний тиск: 300 psi / 20.7 bar / 20.7 ат. Типи ніпелів: Schrader (AV) насос для велосипедн..
901 грн
В улюблені
Порівняти
Насос KP-202 пластиковий універсальний вентиль компактний (99006546) KLS
Насос KLS KP-202 - надлегкий, компактний пластиковий велосипедний насос для постійного використання в будь-яких умовах. Відмінно поміщається як в рюкзак, так і на раму. Універсальний клапан під будь-який тип ниппеля AV (Schraeder) / FV (Presta). ..
128 грн
В улюблені
Порівняти
Насос KP-204 телескопічний пластиковий компактний універсальний вентиль (99007246) KLS
Насос KLS KP-204, телескоп.Надлегкий пластиковий телескопічний велосипедний насос.Призначений для використання в «польових» умовах.Корпус виготовлений із пластику.У ручці є порожнина, в якій можна зберігати латки для камери або іншу корисну дрібницю, аж до ключів від будинку.Універсальний клапан доз..
166 грн
В улюблені
Порівняти
Насос Nitro компактний, чорний (99006548) KLS
Насос KLS NITRO.Надлегкий компактний насос, довжина 180 мм.Призначений для використання в «польових» умовах.Корпус виготовлений із пластику, шток поршня з алюмінію.Універсальний клапан дозволяє використовувати насос з ніпелями типу AV (Schraeder) і FV (Presta).Кріплення на раму в комплекті.Вага: 95 ..
204 грн
В улюблені
Порівняти
Насос PULSE пластиковий універсальний вентель (99000229) KLS
Насос KLS PULSE пластиковий. Компактний велосипедний насос. Призначений для використання в «польових» умовах. Корпус виготовлений з пластика. Універсальний клапан під AV (Schraeder) / FV (Presta). В рукоятці ніша для ремнабору або інструменту. Кріплення на раму в комплекті. Порожнина в ручці для ..
128 грн
В улюблені
Порівняти
Насос з манометром алюмінієвий 100psi GP-94, срібний (PUM-20-97) Green Cycle
Універсальний алюмінієвий міні-насос Green Cycle GP-94 простий, ефективний і надійний. Незамінна річ для велосипедистів, які подорожують на далекі відстані. Підходить для гірських, шосейних, гібридних велосипедів і сумісний з будь-яким типом клапана. Для забезпечення точного накачування мінінасос ук..
419 грн
В улюблені
Порівняти
Насос компактний Doubly 30 (99015843) KLS
Насос KLS DOUBLY:Надлегкий компактний велосипедний насос, призначений для використання в «польових» умовах.Корпус і шток поршня виготовлені з алюмінію.Зручна Т-подібна ергономічна ручка.Універсальний подвійний клапан дозволяє використовувати насос для ніпелів AV (Schraeder) / FV (Presta).Кріплення н..
342 грн
В улюблені
Порівняти
Насос міні пластиковий (AV\FV) з манометром складна ручка резинові вставки (SPM-1961) SPELLI
Модель: SPM-1961P Тип насоса: Прямої дії, качає в одну сторну З манометром. Клапан: Schrader \ Presta (AV \ FV) Матеріал: пластик, ручка з гумовими вставками Колір: чорно-сірий. ..
231 грн
В улюблені
Порівняти
Насос міні пластиковий (AV\FV) телескопічний складна ручка червоний (SPM-177-RED) SPELLI
Велосипедний міні насос Spelli SPM-177. Тип насоса: телескопічний, прямої дії, качає в одну сторону Манометр: немає. Клапан: Schrader \ Presta (AV \ FV). Матеріал: пластик. Колір-червоний. ..
173 грн
В улюблені
Порівняти
Насос міні пластиковий (AV\FV) телескопічний складна ручка чорний (SPM-177-BLK) SPELLI
Велосипедний міні насос Spelli SPM-177. Тип насоса: телескопічний, прямої дії, качає в одну сторону Манометр: немає. Клапан: Schrader \ Presta (AV \ FV). Матеріал: пластик. Колір-чорний. ..
173 грн
В улюблені
Порівняти
Насос міні пластиковий чорний (SPM-145L) SPELLI
Велосипедний міні насос Spelli MTB SPM-145L з кріпленням на раму. Компактний, зручний і легкий. Насос підходить під два типу вентиля: AV автомобільний і FV спортивний. Матеріал: пластик, гумова вставка на складаний ручці. ..
110 грн
В улюблені
Порівняти
Насос шоссе, кріпленя в раму на пружині (GM-31L) Giyo
Giyo насос GM-31 пружинний, алюмінієвий з реверсивної головкою, кріпиться на раму, розмір L...
426 грн
В улюблені
Порівняти


Насоси
Щоб поїздка на велосипеді не перервалася через здуте колесо, необхідно завжди мати при собі велонасос.
Особливості сучасного насоса - це невеликі габаритні розміри і проста конструкція. 
Ручні і ножні насоси для велосипеда застосовуються в якості основного засобу підтримки оптимального тиску в камерах, забезпечуючи нормальні умови пересування транспорту по різним типам дорожнього покриття. 
Основна частина велонасосів так спроектована, що можлива підкачка камер з будь-яким видом ніпелів. 
Для міського або прогулянкового велосипеда накачати колесо до 8 атмосфер можуть всі стандартні велонасоси. 
Для шосейного велосипеда потрібно підібрати насос, здатний розвивати тиск до 11 атмосфер.
 
Широкий асортимент велонасосів в каталозі магазину Велобайк допоможе прийняти правильне рішення при виборі найбільш практичного і зручного для повсякденної експлуатації. 
  • Spelli
  • 1.Ghost
  • Kellys
  • 2.Pride
  • Avantis
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
ВелоБайк © 2019