Bellelli

Bellelli

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Адаптер Multifix універсальний для кріплення до рами ADP-01 BELLELLI
Кріплення для дитячого велосипедного крісла Bellelli Multifix ADP-01.Механізм Multifix можна застосовувати як для переднього так і для заднього дитячого сидіння.Матеріал виготовлення: сталь та високоякісний міцний пластик.В комплектації є всі необхідні кріпильні частини та захисні вставки...
608 грн
В улюблені
Порівняти
Дитяче велосипедне крісло B1 Standart до 22кг SAD-25-B4 BELLELLI
Комфортне велосипедне крісло BELLELLI B1 Standart призначене для перевезення дітей від 3-7 років (до 22 кг), від італійського виробника. Екологічна пластмаса ( легко мити).Легка вага.Якісний змінний чохол.Вентиляційні отвори розміщені в плечах та спині.У верхній частині розташований отвір для велошо..
1 725 грн 1 546 грн
В улюблені
Порівняти
Дитяче велосипедне крісло Little Duck Clever GREY SAD-25-70 BELLELLI
Дитяче велокресло Bellelli Little Duck заднє, версії Clever виконано спеціально для діток віком до 7 років і вагою не більше 22 кг. Велосипдіння кріпиться на окреме кріплення підсідельною труби велорами, а в разі, якщо сидіння знімається платформу крісла можна використовувати в якості багажника. Мех..
1 921 грн
В улюблені
Порівняти
Дитяче велосипедне крісло Little Duck Standart до 22кг SAD-25-18 BELLELLI
Якісне та надійне велосидіння для діітей до 7 років, від італійського виробника BELLELLI, забезпечить комфортні та безпечні велосипедні прогулянки Вашої дитини, і не створить ніяких незручностей для Вас.Виготовлено згідно Європейскому сертификату якості TUV.Пластик ударо-стійкий, без запаху, повніст..
1 679 грн
В улюблені
Порівняти
Дитяче велосипедне крісло Mr Fox Clamp на багажник SAD-25-A2 BELLELLI
Дитяче велосипедне крісло з кріпленням на багажник 26"-28". Встановлюють до більшості типів велобагажників вантажопідйомністю до 25 кг.У дитячому сидінні Mr Fox Clamp Вашій дитині буде надзвичайно комфортно під час вело подорожей. А Вам це сидіння не доставить абсолютно ніяких незручностей при управ..
2 014 грн 1 832 грн
В улюблені
Порівняти
Дитяче велосипедне крісло Mr Fox Clever Multifix до 22кг SAD-25-83 BELLELLI
Надійне велосидіння від італійського виробника BELLELLI, забезпечить комфортні та безпечні велосипедні подорожі для Вашої дитини, і не створить ніяких незручностей для Вас.Виготовлено згідно Європейскому сертификату якості TUV.Пластик ударо-стійкий, без запаху, повністю безпечний для діток. Ергономі..
1 675 грн
В улюблені
Порівняти
Дитяче велосипедне крісло Mr Fox Standart B-fix до 22кг неоново-жовте Hi Vision SAD-91-07 BELLELLI
Дитяче велосипедне сидіння від італійського виробника BELLELLI виконано по Європейському Стандарту Безпеки (EN 14344). Виготовлено для максимального комфорту Вашої дитини під час велосипедних прогулянок! Екологічна пластмаса. Не містить токсичних речовин. Виготовлений по технології Hi Visi..
1 965 грн
В улюблені
Порівняти
Дитяче велосипедне крісло Tiger Standart до 22 кг SAD-17-95 BELLELLI
Крісло велосипедне BELLELLI Tiger виконано згідно Європейському сертифікату якості TUV та стандартом безпеки : EN 14344. Якісне та комфортне велосипедне крісло для велопрогулянок Вашої дитини. Спинка регулюється по висоті. У верхній частині розташований отвір для велошолома (слот). Якісн..
2 185 грн
В улюблені
Порівняти
Крила (бризговик) 24-26" ZIP комплект чорний із сірими вставками (MUD-00-18) Bellelli
Крила BELLELLI ZIP виготовлені з удароміцного пластика, а край з еластичного матеріалу, що краще витримує удари чи пошкодження.Опис: - сумісність з v - brake і дисковими гальмами;- система кріплення ZIP; - легко встановити.Не підходять для підсідельного штиря 31.6 мм...
637 грн
В улюблені
Порівняти
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
Велобайк © 2018