Bellelli

Bellelli

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Адаптер Multifix універсальний для кріплення до рами ADP-01 BELLELLI
Кріплення для дитячого велосипедного крісла Bellelli Multifix ADP-01.Механізм Multifix можна застосовувати як для переднього так і для заднього дитячого сидіння.Матеріал виготовлення: сталь та високоякісний міцний пластик.В комплектації є всі необхідні кріпильні частини та захисні вставки...
610 грн
В улюблені
Порівняти
Дитяче велосипедне крісло B1 Standart до 22кг SAD-25-B4 BELLELLI беж/помаранчевий
Комфортне велосипедне крісло BELLELLI B1 Standart призначене для перевезення дітей від 3-7 років (до 22 кг), від італійського виробника. Екологічна пластмаса ( легко мити). Легка вага. Якісний змінний чохол. Вентиляційні отвори розміщені в плечах та спині. У верхній частині розташова..
1 725 грн
В улюблені
Порівняти
Дитяче велосипедне крісло BELLELLI Mr Fox Clamp SAD-25-A2 на багажник сірий/червоний
Дитяче велосипедне крісло з кріпленням на багажник 26"-28". Встановлюють до більшості типів велобагажників вантажопідйомністю до 25 кг. У дитячому сидінні Mr Fox Clamp Вашій дитині буде надзвичайно комфортно під час вело подорожей. А Вам це сидіння не доставить абсолютно ніяких незручно..
2 014 грн 1 850 грн
В улюблені
Порівняти
Дитяче велосипедне крісло BELLELLI Mr Fox Clever SAD-25-83 Multifix до 22кг
Надійне велосидіння від італійського виробника BELLELLI, забезпечить комфортні та безпечні велосипедні подорожі для Вашої дитини, і не створить ніяких незручностей для Вас.Виготовлено згідно Європейскому сертификату якості TUV.Пластик ударо-стійкий, без запаху, повністю безпечний для діток. Ергономі..
1 743 грн 1 695 грн
В улюблені
Порівняти
Дитяче велосипедне крісло Little Duck Clever GREY SAD-25-70 BELLELLI
Комфортне велосипедне крісло BELLELLI Little Duck Clever призначене для перевезення дітей від 3-7 років (до 22 кг), від італійського виробника. Екологічна пластмаса ( легко мити).Легка вага.Якісний змінний чохол.Вентиляційні отвори розміщені в плечах та спині.У верхній частині розташований отвір дл..
1 820 грн
В улюблені
Порівняти
Дитяче велосипедне крісло Little Duck Standard Multifix Hi Vision SAD-38-20 BELLELLI жовтий/черний
Крісло дитяче Little Duck на велосипед. Країна виробник: Bellelli Італія. Модель: Little Duck Standard Multifix Hi Vision SAD-38-20. Тип кріплення крісла: на дугах ззаду. Стандарт безпеки : EN 14344. Виготовлено виключно із сертифікованого нетоксичного пластику, по технології Hi V..
1 960 грн
В улюблені
Порівняти
Дитяче велосипедне крісло Little Duck Standart до 22кг SAD-25-18 BELLELLI
Якісне та надійне велосидіння для діітей до 7 років, від італійського виробника BELLELLI, забезпечить комфортні та безпечні велосипедні прогулянки Вашої дитини, і не створить ніяких незручностей для Вас.Виготовлено згідно Європейскому сертификату якості TUV.Пластик ударо-стійкий, без запаху, повніст..
1 679 грн
В улюблені
Порівняти
Дитяче велосипедне крісло Lotus Standard B-fix до 22кг SAD-35-71 BELLELLI блакитний
Новий дизайн велокрісла Lotus Bellelli для найменших дітей. Інноваційний дизайн із вентиляційними отворами на спинці. Країна виробник: Bellelli Італія. Модель: Lotus Standard B-fix SAD-35-71. Тип кріплення крісла: на дугах ззаду, також на багажник. Стандарт безпеки : EN 14344. В..
2 257 грн
В улюблені
Порівняти
Дитяче велосипедне крісло Mr Fox Clever SAD-90-10 BELLELLI білий/червоний
Крісло дитяче на велосипед Bellelli Mr Fox.Країна виробник: Bellelli Італія.Модель: Mr Fox Clever SAD-90-10.Тип кріплення крісла: на дугах ззаду, також на багажник.Стандарт безпеки : EN 14344.Виготовлено виключно із сертифікованого нетоксичного пластику.Легка вага.У верхній частині розташований отві..
1 748 грн
В улюблені
Порівняти
Дитяче велосипедне крісло Mr Fox Standart B-fix до 22кг неоново-жовте Hi Vision SAD-91-07 BELLELLI
Дитяче велосипедне сидіння від італійського виробника BELLELLI виконано по Європейському Стандарту Безпеки (EN 14344).Виготовлено для максимального комфорту Вашої дитини під час велосипедних прогулянок!Екологічна пластмаса. Не містить токсичних речовин. Виготовлений по технології Hi Vision - з світл..
1 965 грн
В улюблені
Порівняти
Дитяче велосипедне крісло Mr Fox Сlamp на багажник до 22кг SAD-20-11 BELLELLI беж/коричневий
Крісло дитяче на велосипед Bellelli Mr Fox. Країна виробник: Bellelli Італія. Модель: Mr Fox Сlamp SAD-20-11. Тип кріплення крісла: на дугах ззаду, також на багажник. Стандарт безпеки : EN 14344. Виготовлено виключно із сертифікованого нетоксичного пластику. Легка вага. У верх..
1 915 грн
В улюблені
Порівняти
Дитяче велосипедне крісло Tiger Standart до 22 кг SAD-17-95 BELLELLI
Крісло велосипедне BELLELLI Tiger виконано згідно Європейському сертифікату якості TUV та стандартом безпеки : EN 14344. Якісне та комфортне велосипедне крісло для велопрогулянок Вашої дитини.Спинка регулюється по висоті.У верхній частині розташований отвір для велошолома (слот).Якісний та міцний п..
2 185 грн
В улюблені
Порівняти
Крила (бризговик) 24-26" ZIP MUD-00-18 Bellelli комплект чорний із сірими вставками
Крила BELLELLI ZIP виготовлені з удароміцного пластика, а край з еластичного матеріалу, що краще витримує удари чи пошкодження.Виробник: BELLELLI.Модель: ZIP QRS.Сумісність з v - brake і дисковими гальмами;Система кріплення ZIP; Легко встановити.Не підходять для підсідельного штиря 31.6 мм...
730 грн 655 грн
В улюблені
Порівняти
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
ВелоБайк © 2018