Санки
Фільтр
Очистити
Фільтр по ціні:
Виробники:
Вид

Санки

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Рукавиці (муфта) на санки на овчині 334455 кольори в ассортименті
Рукавиці отеплені для санок та дитячих візочків. В середині тепла шерсть овчини. Верх рукавичок з поліестру, який не промокає від снігу та дощу. Кріпиться на ручку санок чи коляски. Кріплення стандартне і підходить довсі моделей. Кольори в ассортименті: Червоний. Чо..
195 грн
В улюблені
Порівняти
Рукавички на санки та дитячі візочки 334455 кольори в ассортименті
Зимові рукавиці які кріпляться на ручку санок та дитячих візочків. Серединка рукавиці з шерсті овчини. Верх рукавичок з поліестру (який не промокає від снігу та дощу). Кріпиться на ручку санок чи коляски за допомогою кнопок. Кольори в ассортименті: Червоний. Чорний...
195 грн
В улюблені
Порівняти
Рукавички теплі на санки та дитячі візки 334455 кольори в ассортименті
Зимові рукавиці для санок та дитячих візочків. Стандартний розмір, зручно буде і на чоловічу руку. В середині тепла шерсть овчини. Верх рукавичок з поліестру (який не промокає від снігу та дощу). Кріпиться на ручку санок чи коляски. Кольори в ассортименті:   Ч..
195 грн
В улюблені
Порівняти
Санки FIJO Пионер Классик дитячі зі спинкою Фіджо Піонер Класік 0001-1
Санки "Піонер Класик "- в яких закладено найкраще поєднання« Ціна - Якість ». Бюджетна і дуже популярна модель для всіх вікових категорій. Знімна спинка дозволяє катати маленьких дітей. Полегшена конструкція, чотири планки з твердих сортів деревини, красивий дизайн і невисока ціна - роблять цю ..
610 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі ANEX зі спинкою, ручкою та тросом колір - блакитний (999492)
Санки Anex виготовлені на основі стабільної легкої металевої конструкції. Сидіння зроблено з дерева бука. Пофарбовані лаком на водній основі , що не містять шкідливих хімічних речовин. Санки є аналогами польських санок фірми Tako. Розміри санок: Довжина загальна: 105 см. Ширина..
1 000 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі ANEX зі спинкою, ручкою та тросом колір - зелений (999492)
Дитячі санки Anex зроблені на основі стабільної легкої металевої конструкції. Сидіння зроблено з дерева бука. Палиці пофарбовані лаком на водній основі , що не містять шкідливих хімічних речовин. Санки є аналогом фірми Tako. Розміри санок: Довжина загальна: 105 см. Ширина: 45см..
1 000 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі ANEX зі спинкою, ручкою та тросом колір - червоний (999492)
Санки Anex зроблені на основі стабільної легкої металевої конструкції. Санки є аналогами польських санок фірми Tako. Розміри санок: Довжина загальна: 105 см. Ширина: 45см. Висота від землі: 25 см. Розмір сидіння - 60*25 см. Колір; червоний. ..
1 000 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі TAKO LINEA зі спинкою та ручкою колір - бордовий (999491)
Яскраві і зручні санчата Tako мають класичну форму. Металева конструкція санок свідчить про їхню надійність і практичності. Адже санки - це такий вид зимового транспорту, який діти люблять найбільше і готові кататися на них хоч цілодобово безперервно. Тому санки Tako мають міцну спи..
1 250 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі TAKO LINEA зі спинкою та ручкою колір - шоколадний (999491)
Санки дитячі Тако зі спинкою по акції!!! Але просимо врахувати, що на каркасі є незначні подряпини фарби!!! Яскраві і зручні санчата Tako мають класичну форму. Металева конструкція санок свідчить про їхню надійність і практичності. Адже санки - це такий вид зимового транспорту, який діти лю..
1 250 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі Геркулес Комфорт-М з перекидною спинкою та шнурком 0010-1 Фіджо
Якісні дитячі санки від українського виробника Fijo модель "Комфорт" - це класичні санки з перекидною спинкою. Виготовлені з плоско-овальної труби, що робить їх більш стійкими на снігу і льоду, а також покращує ковзання по пухкому снігу. Колір: синій. Довжина: 77см Ширина: 46 см Висота:..
585 грн 465 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі зі спинкою Геркулес "Лонг-класік" синій Fijo 0018-10
Санки «Геркулес Лонг Класик» - це санки для дорослих і дітей. Ця модель може використовуватися, як санки для двох. На них з легкістю можуть прокотитися двоє дітей, дитина разом з дорослим і навіть двоє дорослих людей. «Геркулес Лонг Класик» мають високі технічні характеристики ковзання по льоду..
800 грн 600 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі зі спинкою та ручкою труба кругла діам-32мм колір - бордовий П-0009
Санчата дитячі від українського виробника. Бюджетна ціна - висока якість! Додатково можна придбати теплі рукавички, які кріпляться до ручки санок (195 грн.). Колір: бордовий. Металевий корпус труба d32. Максимальна вага: до 110 кг. Заміри санок: Довжина 97 ..
650 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі зі спинкою та ручкою труба кругла діам-32мм колір - бузковий П-0009
Яскраві і зручні санчата Українського виробника - мають класичну форму. Металева конструкція санок свідчить про їхню надійність і практичності. Адже санки - це такий вид зимового транспорту, який діти люблять найбільше і готові кататися на них хоч цілодобово безперервно. Тому санки мають..
650 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі зі спинкою та ручкою труба кругла діам-32мм колір - зелений П-0009
Санчата від українського виробника якісно профарбовані. Акція: санчата зі спинкою, але без ручки!!!!! Додатково можна придбати теплі рукавички, які кріпляться до ручки санок (195 грн.). Металевий корпус труба d32. Комплектація: спинка / ручка / лаковані. Колір: зелени..
650 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі зі спинкою та ручкою труба кругла діам-32мм колір - рожевий П-0010
Санчата для маленької дівчинки. Виробник українськький, виготовлені якісно, фарба нанесена в декілька шарів. Додатково можна придбати теплі рукавички, які кріпляться до ручки санок (195 грн.). Металевий корпус труба d32. Комплектація: спинка / ручка / лаковані. Колір..
650 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі зі спинкою та ручкою труба кругла діам-32мм колір - синій П-0009
Надійні санчата для дітей, мають зручну спинку та ручку, щоб батькам зручно було штовхати, також можна прикріпити шнурок спереду. Санки - це такий вид зимового транспорту, який діти люблять найбільше і готові кататися на них хоч цілодобово безперервно. Металевий корпус труба d32. Ком..
650 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі зі спинкою та ручкою труба плоска діам-32мм колір синій аналог ТАКО
Саночки для дітей від українськго виробника, зроблені як для себе. Корпус виготовлений з металу та букових планок Яскраві і зручні, мають класичну форму. Зручна спинка буде підтримувати, щоб малюк не злетів під час катання. Металевий корпус з плоскою трубою добре, плавно та легко сков..
650 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі зі спинкою та ручкою штовхачем MBS бордовий 997001
Металеві санчата для дітей. Колір: синій. Довжина сидіння: 50 см. Ширина сидіння: 21 см. Висота санок від землі 24 см. Висота (від землі) батьківської ручки: 100 см. ..
500 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі зі спинкою та ручкою штовхачем MBS синій 997002
Комфортні санчата для дітей. Колір: бордовий. Довжина сидіння: 50 см. Ширина сидіння: 21 см. Висота санок від землі 24 см. Висота (від землі) батьківської ручки: 100 см. ..
500 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі зі спинкою та шнурком Геркулес колір - бордовий Fijo Ф-0009
Санки Fijo "Геркулес" - це класичні санки зі знімною спинкою. Виготовлені з плоско-овальної труби, що робить їх більш стійкими на снігу і льоду, а також покращує ковзання по пухкому снігу. Сидіння має п'ять планок з твердих порід деревини. Колір: синій. Довжина: 93 см Ширина санок: 4..
585 грн 440 грн
В улюблені
Порівняти


Санки

Одна з найулюбленіших зимових забав для малюків - це дитячі санки. Приймаючи рішення, які санки купити, потрібно виходити з віку дитини, наявності місця для зберігання і бюджету. У кожній моделі саней, будь то дерев'яні, пластикові або надувні - є свої особливості. Положення спинки, вага і зріст дитини, навіть його темперамент - все це потрібно враховувати при виборі, адже санки - це не тільки розвага, призначене для катання з гірок, але ще і засіб для загартування і фізичного розвитку дитини.

  • Spelli
  • 1.Ghost
  • Kellys
  • 2.Pride
  • Avantis
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
ВелоБайк © 2019