Санки
Фільтр
Очистити
Фільтр по ціні:
Виробники:
Вид

Санки

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Рукавиці (муфта) на санки на овчині 334455 кольори в ассортименті
Рукавиці отеплені для санок та дитячих візочків. В середині тепла шерсть овчини. Верх рукавичок з поліестру, який не промокає від снігу та дощу. Кріпиться на ручку санок чи коляски. Кріплення стандартне і підходить довсі моделей. Кольори в ассортименті: Червоний. Чо..
195 грн
В улюблені
Порівняти
Рукавички на санки та дитячі візочки 334455 кольори в ассортименті
Зимові рукавиці які кріпляться на ручку санок та дитячих візочків. Серединка рукавиці з шерсті овчини. Верх рукавичок з поліестру (який не промокає від снігу та дощу). Кріпиться на ручку санок чи коляски за допомогою кнопок. Кольори в ассортименті: Червоний. Чорний...
195 грн
В улюблені
Порівняти
Рукавички теплі на санки та дитячі візки 334455 кольори в ассортименті
Зимові рукавиці для санок та дитячих візочків. Стандартний розмір, зручно буде і на чоловічу руку. В середині тепла шерсть овчини. Верх рукавичок з поліестру (який не промокає від снігу та дощу). Кріпиться на ручку санок чи коляски. Кольори в ассортименті:   Ч..
195 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі ANEX зі спинкою, ручкою та тросом колір - блакитний (999492)
Санки Anex виготовлені на основі стабільної легкої металевої конструкції. Сидіння зроблено з дерева бука. Пофарбовані лаком на водній основі , що не містять шкідливих хімічних речовин. Санки є аналогами польських санок фірми Tako. Розміри санок: Довжина загальна: 105 см. Ширина..
1 000 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі ANEX зі спинкою, ручкою та тросом колір - бузковий (999492)
Якісні санки. Колір: бузковий. Санки є аналогами польських санок фірми Tako. Розміри санок: Довжина загальна: 105 см. Ширина: 45см. Висота від землі: 25 см. Розмір сидіння - 60*25 см. ..
996 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі ANEX зі спинкою, ручкою та тросом колір - зелений (999492)
Дитячі санки Anex зроблені на основі стабільної легкої металевої конструкції. Сидіння зроблено з дерева бука. Палиці пофарбовані лаком на водній основі , що не містять шкідливих хімічних речовин. Санки є аналогом фірми Tako. Розміри санок: Довжина загальна: 105 см. Ширина: 45см..
1 000 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі ANEX зі спинкою, ручкою та тросом колір - червоний (999492)
Санки Anex зроблені на основі стабільної легкої металевої конструкції. Санки є аналогами польських санок фірми Tako. Розміри санок: Довжина загальна: 105 см. Ширина: 45см. Висота від землі: 25 см. Розмір сидіння - 60*25 см. Колір; червоний. ..
1 000 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі TAKO GRAND зі спинкою та ручкою колір зелений (999231)
Дитячі саночки від польського виробника TAKO. Модель санок GRAND на круглій трубі 32 мм. Такі санчата підійдуть діткам від 11 місяців. В комплекті шнурок, спинка та ручка-штовхач. Розмір: Довжина: 101.0(см) Ширина: 45.0(см) Высота від землі: 62.0(см) Вага: 4.5(кг). Навантаження (р..
1 080 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі TAKO LINEA зі спинкою та ручкою колір - бірюзовий (996998)
Яскраві і зручні санчата Tako мають класичну форму. Металева конструкція санок свідчить про їхню надійність і практичності. Адже санки - це такий вид зимового транспорту, який діти люблять найбільше і готові кататися на них хоч цілодобово безперервно. Тому санки Tako мають міцну спинку для підт..
1 120 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі TAKO LINEA зі спинкою та ручкою колір - бордовий (999491)
Яскраві і зручні санчата Tako мають класичну форму. Металева конструкція санок свідчить про їхню надійність і практичності. Адже санки - це такий вид зимового транспорту, який діти люблять найбільше і готові кататися на них хоч цілодобово безперервно. Тому санки Tako мають міцну спи..
1 250 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі TAKO LINEA зі спинкою та ручкою колір - салатовий (999491)
Яскраві і зручні санчата Tako мають класичну форму. Металева конструкція санок свідчить про їхню надійність і практичності. Адже санки - це такий вид зимового транспорту, який діти люблять найбільше і готові кататися на них хоч цілодобово безперервно. Тому санки Tako мають міцну спинку для підтримк..
1 120 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі TAKO LINEA зі спинкою та ручкою колір - фіолетовий (999491)
Яскраві і зручні санчата Tako мають класичну форму. Металева конструкція санок свідчить про їхню надійність і практичності. Адже санки - це такий вид зимового транспорту, який діти люблять найбільше і готові кататися на них хоч цілодобово безперервно. Тому санки Tako мають міцну спинку для підт..
1 120 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі TAKO LINEA зі спинкою та ручкою колір - шоколадний (999491)
Санки дитячі Тако зі спинкою по акції!!! Але просимо врахувати, що на каркасі є незначні подряпини фарби!!! Яскраві і зручні санчата Tako мають класичну форму. Металева конструкція санок свідчить про їхню надійність і практичності. Адже санки - це такий вид зимового транспорту, який діти лю..
1 250 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі Геркулес Комфорт-М з перекидною спинкою та шнурком 0010-1 Фіджо
Якісні дитячі санки від українського виробника Fijo модель "Комфорт" - це класичні санки з перекидною спинкою. Виготовлені з плоско-овальної труби, що робить їх більш стійкими на снігу і льоду, а також покращує ковзання по пухкому снігу. Колір: синій. Довжина: 77см Ширина: 46 см Висота:..
473 грн 375 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі зі спинкою Геркулес "Лонг-класік" синій Fijo 0018-10
Санки «Геркулес Лонг Класик» - це санки для дорослих і дітей. Ця модель може використовуватися, як санки для двох. На них з легкістю можуть прокотитися двоє дітей, дитина разом з дорослим і навіть двоє дорослих людей. «Геркулес Лонг Класик» мають високі технічні характеристики ковзання по льоду..
580 грн 500 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі зі спинкою та ручкою труба кругла діам-32мм колір - бордовий П-0009
Санчата дитячі від українського виробника. Бюджетна ціна - висока якість! Додатково можна придбати теплі рукавички, які кріпляться до ручки санок (195 грн.). Колір: бордовий. Металевий корпус труба d32. Максимальна вага: до 110 кг. Заміри санок: Довжина 97 (см) Ширина 46 ..
620 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі зі спинкою та ручкою труба кругла діам-32мм колір - бузковий П-0009
Яскраві і зручні санчата Українського виробника - мають класичну форму. Металева конструкція санок свідчить про їхню надійність і практичності. Адже санки - це такий вид зимового транспорту, який діти люблять найбільше і готові кататися на них хоч цілодобово безперервно. Тому санки мають міцн..
620 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі зі спинкою та ручкою труба кругла діам-32мм колір - зелений П-0009
Санчата від українського виробника якісно профарбовані. Додатково можна придбати теплі рукавички, які кріпляться до ручки санок (195 грн.). Металевий корпус труба d32. Комплектація: спинка / ручка / лаковані. Колір: зелений перламутр. Максимальна вага: до 110 кг. Заміри санок..
620 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі зі спинкою та ручкою труба кругла діам-32мм колір - рожевий П-0010
Санчата для маленької дівчинки. Виробник українськький, виготовлені якісно, фарба нанесена в декілька шарів. Додатково можна придбати теплі рукавички, які кріпляться до ручки санок (195 грн.). Металевий корпус труба d32. Комплектація: спинка / ручка / лаковані. Колір: ніжно рожевий...
620 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі зі спинкою та ручкою труба кругла діам-32мм колір - синій П-0009
Надійні санчата для дітей, мають зручну спинку та ручку, щоб батькам зручно було штовхати, також можна прикріпити шнурок спереду. Санки - це такий вид зимового транспорту, який діти люблять найбільше і готові кататися на них хоч цілодобово безперервно. Металевий корпус труба d32. Комплекта..
620 грн
В улюблені
Порівняти


Санки

Одна з найулюбленіших зимових забав для малюків - це дитячі санки. Приймаючи рішення, які санки купити, потрібно виходити з віку дитини, наявності місця для зберігання і бюджету. У кожній моделі саней, будь то дерев'яні, пластикові або надувні - є свої особливості. Положення спинки, вага і зріст дитини, навіть його темперамент - все це потрібно враховувати при виборі, адже санки - це не тільки розвага, призначене для катання з гірок, але ще і засіб для загартування і фізичного розвитку дитини.

  • Spelli
  • 1.Ghost
  • Kellys
  • 2.Pride
  • Avantis
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
Велобайк © 2018