Перемикачі (монетки)
Фільтр
Очистити
Фільтр по ціні:
Виробники:
Швидкостей

Перемикачі (монетки)

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Перемикачі манетки MICRO-SHIFT TS38 3х6 автомати фіксовані комплект
..
324 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі манетки MICRO-SHIFT TS38 3х7 автомати комплект фіксовані
Манетки MicroShift TS38-7 мають передавальне відношення 2:1 сумісні з задніми перемикачами, наприклад, MicroSHIFT, Shimano, SunRace і будь-якими передніми. Алюмінієвий корпус і хомут, пластикові важелі. Знімний компактний індикатор, легка заміна троса без необхідності розбору манетки. У комплекті ст..
405 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі манетки MICRO-SHIFT TS38 3х8 комплект фіксовані
Манетки MicroShift TS38-8 мають передавальне відношення 2:1 сумісні з задніми перемикачами, наприклад, MicroSHIFT, Shimano, SunRace і будь-якими передніми. Алюмінієвий корпус і хомут, пластикові важелі. Знімний компактний індикатор, легка заміна троса без необхідності розбору манетки. У комплекті ст..
437 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі манетки MICRO-SHIFT TS50 3х6 комплект
Манетки MicroShift TS50-6, мають передавальне відношення 2:1 сумісні з задніми перемикачами, наприклад, MicroSHIFT, Shimano, SunRace і будь-якими передніми. Алюмінієвий корпус і хомут, пластикові важелі. Знімний компактний індикатор, легка заміна троса без необхідності розбору манетки. У комплекті с..
389 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі манетки SHIMANO Acera ST-M360 3x8 комплект
Перемикачі суміщені з гальмівною ручкою. Призначені для установки на гірські або дорожні велосипеди, які мають 24 шв. трансмісію. За рахунок такого поєднання вдалося трохи знизити вагу, і надати стиль компоненту.Моноблоки SHIMANO Acera ST-M360 забезпечують легке і точне перемикання. Мають чіткий опт..
990 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі манетки SHIMANO ALIVIO SL-M4000 3х9 комплект чорні
..
1 105 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі манетки SHIMANO ALTUS SL-M310 3х7 чорні
Манетки Shimano Altus SL-M310Відмінний комплект 7-ми швидкісних велосипедних монеток Shimano, як для кросових так і гірських велосипедів.Дана модель виділяється будовою рукояті, чітким і комфортним перемиканням, широким читаним екраном.Оснащені манетки регулятором натягу троса трансмісії.особливості..
590 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі манетки SHIMANO ALTUS SL-M310 3х8 чорні
Манетки Shimano Altus SL-M310Відмінний комплект 8-ми швидкісних велосипедних монеток Shimano, як для кросових так і гірських велосипедів.Дана модель виділяється будовою рукояті, чітким і комфортним перемиканням, широким читаним екраном.Оснащені манетки регулятором натягу троса трансмісії.особливості..
602 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі манетки SHIMANO ALTUS SL-M370 3х9 чорні
Манетки SL M370 від Shimano в комплекті з тросами.Виробництво: Тайвань.КІлькість швидкостей: 3х9...
811 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі манетки SHIMANO ALTUSST-EF65 3х7 півавтомати ліва+права чорні
Комплект велосипедних моноблоків Shimano ST-EF65-7 прекрасно підходять для початківців велосипедистів. Легкість установки і економія простору на кермі (2 хомута на кермі замість 4), ергономічність (гальмівні важелі зафіксовані щодо манеток в одному положенні, і Вам не треба думати, як їх правильно ..
672 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі манетки SHIMANO DEORE SL-M6000-R 10-шв права
..
826 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі манетки SHIMANO Deore XT Dual control ST-M766 3x9 гідравліка сірі пара
Комплект велосипедних моноблоків Deore XT ST-M766Тип гальма - гідравлічний дискові гальмаІндикатор передачі - оптичнийТрос - нержавіюча сталь c покриттям SIS-SP41Сумісність - Hydraulic Disc BrakeРучки - Dual ControlКолір - сріблястийШвидкість - 3/9Вага 480g..
3 767 грн 3 600 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі манетки SHIMANO Deore XT Dual control ST-M775 3x9 гідралівка чорні пара
Гальма дискові Shimano BR-M775 Deore XT (передній) поставляється в комплекті з ручкою дуал-контрол Shimano ST-M775 та гідролінією довжиною 800 мм. Адаптер дискового гальма. Без адаптера гальмо Shimano BR-M775 Deore XT може бути встановлений на вилки з кріпленням калипера типу Post Mount для ротора д..
8 910 грн 8 500 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі манетки SHIMANO SL-SY20A 2х7 на раму для шосе ASLSY20A7
SHIMANO SL-SY20A на 7 швидкостей. Дорожні з дистанційними клапанами. В комплекті з тросами...
360 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі манетки SHIMANO SLX SL-M7000-R 11-шв права
..
1 033 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі манетки SHIMANO TOURNEY ST-EF51 3х7 півавтомати ліва+права чорні
Комплект велосипедних моноблоків Shimano ST-EF51 для семірикової трансмісії гірських, міських чи кросових велосипедів. Перероблені ергономічні ручки моноблоків під два або чотири пальці, оновлений дизайн в дусі часу і збільшений дисплей - основні зміни, які торкнулися моделі Shimano ST-EF51..
615 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі манетки SHIMANO TOURNEY ST-EF51 3х8 півавтомати ліва+права чорні
Комплект велосипедних моноблоків Shimano ST-EF51 для семірикової трансмісії гірських, міських чи кросових велосипедів. Перероблені ергономічні ручки моноблоків під два або чотири пальці, оновлений дизайн в дусі часу і збільшений дисплей - основні зміни, які торкнулися моделі Shimano ST-EF51..
653 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі манетки SHIMANO XTR Dual control ST-M975 3x9 гідравліка чорні пара
Комплект велосипедних моноблоків Shimano M975 передній (лів.торм.ручка / шіфтер ST-M975 DualControl, гальмо / калипер BR-M975 стандарт.монтаж для ротора Ø160мм, 1000мм гідролініями, без ротора), комплект.Гальмівна ручка / манетка Shimano XTR, ST-M975 Dual Control, ліва, 3-зв., для гідро- диск. гальм..
4 658 грн 4 500 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі шифтери MICRO-SHIFT MS-12 3х6 комплект
Шифтери MS12-6.Економічний поворот типу перемикання на 3 х 6 швидкості.Троси в комплекті.Матеріал кронштейна: Composite.Сумісність: Shimano 6 Speed MTB Shifters.Тривимірний індекс (LI) або тріщини (LF) переднього переміщення.Категорії: MTB...
196 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі шифтери SHIMANO REVOSHIFT SL-RS36 3x7 чорні
Комплект манеток Shimano SL-RS36.Для зручності перемикання захоплення манетки обладнаний гумовою накладкою.Троси в комплекті.Кількість швидкостей: 3 х 7.Тип перемикання: Revoshift.Категорії: MTB ( також сумісні на дитячі та жіночі)...
295 грн
В улюблені
Порівняти


Перемикачі (монетки)
Перемикачі (монетка) - пристрій, що відповідає за управління велосипедом прикріплений до керма.
Включає в себе ручку гальма і перемикач швидкостей. Якщо на велосипеді передбачено кілька перемикачів передач, манетки, що відповідають за передній перемикач, встановлюються під ліву руку, за задній - під праву.
По конструкції виділяються три основних типи манеток:
Dual-control це перемикачі, які поєднані з гальмівною ручкою, яка має ще додаткових два руху - це вгору і вниз. Шляхом натискання на гальмівну ручку вниз - передача перемикається в одну сторону, підняття ручки вгору - передача перемикається в зворотну сторону.
 
Gripshift - перемикання відбувається поворотом ручки обертання в потрібному напрямку. Для шосейних велосипедів розроблені механізми, суміщені з ручними гальмами. Правильно обрана деталь перемикання, дозволить вам зручно і комфортно кататися.
 
Найбільш сучасні - тригерні двохважельні - це пристрій складніше. Перемикання відбувається з суворою фіксацією з поверненням у вихідне положення. Це зручно, перемикати швидкість, не відриваючи руку від керма. Використовується даний тип в різних видах велосипедів, крім шосейних велосипедів.
 
Провідними виробниками монеток Shimano або SRAM - невід'ємний компонент гірських, шосейних, прогулянкових і трекових велосипедів, мають кілька передач від відомого світового виробника.
 
Добре відрегульовані монетка і перемикач забезпечують безшумне і плавне перемикання швидкостей.

Прийняти правильне рішення при виборі Ви можете в магазині Велобайк - ми завжди проконсультуємо щоб Ваше придбання приносило лише задоволення від їзди.

  • Spelli
  • 1.Ghost
  • Kellys
  • 2.Pride
  • Avantis
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
ВелоБайк © 2020