Перемикачі (монетки)
Фільтр
Очистити
Фільтр по ціні:
Виробники:
Швидкостей

Перемикачі (монетки)

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Перемикачі (монетки) Acera 3x8 комплект (ST-M360) SHIMANO
Перемикачі суміщені з гальмівною ручкою. Призначені для установки на гірські або дорожні велосипеди, які мають 24 шв. трансмісію. За рахунок такого поєднання вдалося трохи знизити вагу, і надати стиль компоненту.Моноблоки SHIMANO Acera ST-M360 забезпечують легке і точне перемикання. Мають чіткий опт..
812 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі (монетки) ALTUS 3х7 Speed, чорні (SL-M310-7) SHIMANO
Манетки Shimano Altus SL-M310Відмінний комплект 7-ми швидкісних велосипедних монеток Shimano, як для кросових так і гірських велосипедів.Дана модель виділяється будовою рукояті, чітким і комфортним перемиканням, широким читаним екраном.Оснащені манетки регулятором натягу троса трансмісії.особливості..
564 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі (монетки) ALTUS 3х8 Speed, чорні (SL-M310-8) SHIMANO
Манетки Shimano Altus SL-M310Відмінний комплект 8-ми швидкісних велосипедних монеток Shimano, як для кросових так і гірських велосипедів.Дана модель виділяється будовою рукояті, чітким і комфортним перемиканням, широким читаним екраном.Оснащені манетки регулятором натягу троса трансмісії.особливості..
607 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі (монетки) ALTUS півавтомати ліва+права 3х7 чорні (ST-EF65-7) SHIMANO
Комплект велосипедних моноблоків Shimano ST-EF65-7 прекрасно підходять для початківців велосипедистів. Легкість установки і економія простору на кермі (2 хомута на кермі замість 4), ергономічність (гальмівні важелі зафіксовані щодо манеток в одному положенні, і Вам не треба думати, як їх правильно ..
637 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі (монетки) Deore XT Dual control 3x9 гідравліка, сірі пара (ST-M766Sil) SHIMANO
Комплект велосипедних моноблоків Deore XT ST-M766Тип гальма - гідравлічний дискові гальмаІндикатор передачі - оптичнийТрос - нержавіюча сталь c покриттям SIS-SP41Сумісність - Hydraulic Disc BrakeРучки, розмір Dual Controlколір - сріблястийШвидкість - 3/9вага 480g..
3 976 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі (монетки) Deore XT Dual control 3x9 гідралівка, чорні пара (ST-M775Blk) SHIMANO
Гальма дискові Shimano BR-M775 Deore XT (передній) поставляється в комплекті з ручкою дуал-контрол Shimano ST-M775, гідролінією довжиною 800 мм., Адаптер дискового гальма. Без адаптера гальмо Shimano BR-M775 Deore XT може бути встановлений на вилки з кріпленням калипера типу Post Mount для ротора ді..
9 405 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі (монетки) TOURNEY півавтомати ліва+права 3х7 чорні (ST-EF51-7) SHIMANO
Комплект велосипедних моноблоків Shimano ST-EF51 для семірикової трансмісії гірських, міських чи кросових велосипедів. Перероблені ергономічні ручки моноблоків під два або чотири пальці, оновлений дизайн в дусі часу і збільшений дисплей - основні зміни, які торкнулися моделі Shimano ST-EF51..
573 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі (монетки) TOURNEY півавтомати ліва+права 3х8 чорні (ST-EF51-8) SHIMANO
Комплект велосипедних моноблоків Shimano ST-EF51 для семірикової трансмісії гірських, міських чи кросових велосипедів. Перероблені ергономічні ручки моноблоків під два або чотири пальці, оновлений дизайн в дусі часу і збільшений дисплей - основні зміни, які торкнулися моделі Shimano ST-EF51..
658 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі (монетки) XTR Dual control 3x9 гідравліка, чорні пара (ST-M975) SHIMANO
Комплект велосипедних моноблоків Shimano M975 передній (лів.торм.ручка / шіфтер ST-M975 DualControl, гальмо / калипер BR-M975 стандарт.монтаж для ротора Ø160мм, 1000мм гідролініями, без ротора), комплект.Гальмівна ручка / манетка Shimano XTR, ST-M975 Dual Control, ліва, 3-зв., для гідро- диск. гальм..
4 916 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі (монетки) автомати 21пер. 3пер+7зад комплект, фіксовані (TS38-7) MICRO-SHIFT
Манетки MicroShift TS38-7 мають передавальне відношення 2:1 сумісні з задніми перемикачами, наприклад, MicroSHIFT, Shimano, SunRace і будь-якими передніми. Алюмінієвий корпус і хомут, пластикові важелі. Знімний компактний індикатор, легка заміна троса без необхідності розбору манетки. У комплекті ст..
356 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі (монетки) з вікнами 18-пер. 3+6зад комплект (TS50-6) MICRO-SHIFT
Манетки MicroShift TS50-6, мають передавальне відношення 2:1 сумісні з задніми перемикачами, наприклад, MicroSHIFT, Shimano, SunRace і будь-якими передніми. Алюмінієвий корпус і хомут, пластикові важелі. Знімний компактний індикатор, легка заміна троса без необхідності розбору манетки. У комплекті с..
356 грн
В улюблені
Порівняти
Перемикачі (монетки) з вікнами 24-пер. 3+8зад комплект, фіксовані (TS38-8) MICRO-SHIFT
Манетки MicroShift TS38-8 мають передавальне відношення 2:1 сумісні з задніми перемикачами, наприклад, MicroSHIFT, Shimano, SunRace і будь-якими передніми. Алюмінієвий корпус і хомут, пластикові важелі. Знімний компактний індикатор, легка заміна троса без необхідності розбору манетки. У комплекті ст..
385 грн
В улюблені
Порівняти


Перемикачі (монетки)
Перемикачі (монетка) - пристрій, що відповідає за управління велосипедом прикріплений до керма.
Включає в себе ручку гальма і перемикач швидкостей. Якщо на велосипеді передбачено кілька перемикачів передач, манетки, що відповідають за передній перемикач, встановлюються під ліву руку, за задній - під праву.
По конструкції виділяються три основних типи манеток:
Dual-control це перемикачі, які поєднані з гальмівною ручкою, яка має ще додаткових два руху - це вгору і вниз. Шляхом натискання на гальмівну ручку вниз - передача перемикається в одну сторону, підняття ручки вгору - передача перемикається в зворотну сторону.
 
Gripshift - перемикання відбувається поворотом ручки обертання в потрібному напрямку. Для шосейних велосипедів розроблені механізми, суміщені з ручними гальмами. Правильно обрана деталь перемикання, дозволить вам зручно і комфортно кататися.
 
Найбільш сучасні - тригерні двохважельні - це пристрій складніше. Перемикання відбувається з суворою фіксацією з поверненням у вихідне положення. Це зручно, перемикати швидкість, не відриваючи руку від керма. Використовується даний тип в різних видах велосипедів, крім шосейних велосипедів.
 
Провідними виробниками монеток Shimano або SRAM - невід'ємний компонент гірських, шосейних, прогулянкових і трекових велосипедів, мають кілька передач від відомого світового виробника.
 
Добре відрегульовані монетка і перемикач забезпечують безшумне і плавне перемикання швидкостей.

Прийняти правильне рішення при виборі Ви можете в магазині Велобайк - ми завжди проконсультуємо щоб Ваше придбання приносило лише задоволення від їзди.

  • Spelli
  • 1.Ghost
  • Kellys
  • 2.Pride
  • Avantis
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
Велобайк © 2018