Про нас

Про нас

ВелоБайк - велосипеди, запчастини, снігокати, трюкові самокати.
 
Працюємо не тільки в інтернет продажах, а також є фактичні магазини,які знаходиться за адресою:
 
Львів, Сихів, пр. Ч.Калини, 36 ТК "Шувар"
Львів, Винники, вул. Галицька, 27
 
 
 
З кожним велосезоном асортимент товарів збільшується, урізноманітнюється вибір між виробниками і тому підвищується якість продукції яку ми представляємо. Саме тому ми прагнемо бути кращою компанією запачастин та аксесуарів для вашого велосипеда.
В каталозі сайту велосипеди AVANTI, GHOST, Kellys, Pride, SPELLI, Cannondale та ще безліч інших виробників.
 
Гарантія діє на кожен проданий нами велосипед і додатково один рік безкоштовного сервісного обслуговування. СТО велосипеда проводять досвідчені майстри-велосипедисти, які знають про велосипед все!
 
Наші технічні експерти та консультанти катаються на велосипедах і тому як найкраще можуть відповісти на усі ваші запитання, щоб Ви купили необхідні деталі та вибрати кращий варіант. І якщо ви не можете знайти необхідну деталь, наш досвідчений персонал з продажу знайде це для вас.
 
Так як сайт ми розпочали заповнювати тільки в 2016 р., нажаль продукція представлена не в повному обсязі! Але, ми це виправим найближчим часом.
 
При магазині діє СТО по ремонту і технічному обслуговуваню велосипедів.
 
Ремонт велосипедів виконується різного ступеня складності. Приймаємо на ремонт від дитячих велосипедів до професійних. Якість робіт гарантується високим рівнем професіоналізму веломеханіків та розпорядженні яких найсучасніше ремонтне обладнання та спеціалізований інструмент.
Пропонуємо довірити ремон Вашого байка механікам!
 
 
Пропонуємо скористатись прокатом велосипедів.
 
В асортименті прокату велосипеди таких виробників: AVANTI, GHOST, Kellys, але з кожним велосезоном ми розширюєм ассортимент.
 
Якщо Вам сподобався велосипед на якому Ви каталися, його можна придбати значно дешевше, або ми запропонуєм такий самий, але новий.

 

     Прошу звернути увагу, що фотографії велосипедів, аксесуарів та запчастин в каталозі нашого сайту не завжди передають точні колірні відтінки з реальних зразків. І тому якщо Ви не впевнені в кольорі товару, рекомендуємо вам перед замовленням уточнити та обговорити усі ці питання. 

Наявність товару та терміни доставки уточнюйте у менеджера.

Товар можна повернути згідно законодавства України протягом 2-х тижнів після здійснення покупки. Але при обов'язковій умові - товар повинен бути абсолютно новим, тобто жодного разу не використовувалися!
 

Ми уважно прислухаємося до ваших відгуків, щоб стати ще краще. І тому в магазині "Велобайк" завжди можна домовитись про знижки, більш детально запитуйте в наших продавців-консультантів.

Бажаємо вдалих покупок!

Розробка та підтримка
Webic Develpment company
ВелоБайк © 2020