Купити Echowell в Києві, Львові, Стрию, Червонограді. Самі найнижчі ціни в інтернет магазині | Велобайк

Echowell

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Велокомпютер-спідометр Echowell BRI-11W безпровідний 8-функцій чорний 804758
Безпровідний велокомп'ютер Echowell BRI-11W виготовлений з вологотривкого матеріалу. Інформація на дисплеї в доступному і зрозумілому форматі.Функції:- поточна швидкість;- середня швидкість;- максимальна швидкість;- остання пройдена дистанція;- добовий пробіг;- лічильник калорій;- автосканування фун..
945 грн
В улюблені
Порівняти
Велокомпютер-спідометр Echowell BRI-2 провідний на 8-функцій срібний 804717
Недорогий електронний велокомп'ютер Echowell BRI-2 порадує любителів їзди на велосипеді надійністю, легкістю застосування і відображенням основних функцій.Виготовлений з вологозахищеного пластику, кріпиться на кермо або на винос за допомогою спеціальної фіксуючої платформи. Живлення здійснюється бат..
430 грн
В улюблені
Порівняти
Велокомпютер-спідометр Echowell BRI-3 провідний на 10-функцій чорний 804711
Велосипедний комп'ютер BRi-3 Echowell це зручний і простий у використанні електронний прилад, що надає велосипедисту всю необхідну інформацію про поїздку. Дисплей кріпиться на кермі з можливістю миттєво від'єднати його, коли немає бажання залишати на велосипеді без нагляду або під дощем. Магнітний д..
390 грн
В улюблені
Порівняти
Велокомпютер-спідометр Echowell BRI-8W безпровідний на 8-функцій чорний 804757
Бездротовий велокомп'ютер Echowell Bri-8w - аматорська модель спідометра на велосипед з висококонтрастним дисплеєм на 2-функції, який додає зручність в користуванні велосипедом під час Вашої поїздки. Спідометр на велосипед розрахований на аматорське використання дуже вимогливого до якості споживача,..
816 грн
В улюблені
Порівняти
Echowell від відомих світових брендів, які відповідають самим високим стандартам якості Echowell, в магазині Велобайк - безпомилковий вибір: ми даємо гарантію на всі товари куплені у нас.
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
ВелоБайк © 2018