Купити Echowell в Києві, Львові, Стрию, Червонограді. Самі найнижчі ціни в інтернет магазині | Велобайк

Echowell

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Велокомпютер (спідометр) BRI-11W безпровідний 8-функцій, чорний (804758) Echowell
Безпровідний велокомп'ютер Echowell BRI-11W виготовлений з вологотривкого матеріалу. Інформація на дисплеї в доступному і зрозумілому форматі.Функції:- поточна швидкість;- середня швидкість;- максимальна швидкість;- остання пройдена дистанція;- добовий пробіг;- лічильник калорій;- автосканування фун..
896 грн
В улюблені
Порівняти
Велокомпютер (спідометр) BRI-3, 10-функцій, чорний (804711) Echowell
Компактний і зручний велокомп'ютер Echowell BRI-3 який має досить великий дисплей і управляється однією кнопкою.Це пристрій водонепроникний, тому його можна експлуатувати в будь-яких погодніх умовах. Комп'ютер передбачає економний режим, а також 10 найбільш поширених і потрібних функцій. Завдяки цьо..
368 грн
В улюблені
Порівняти
Велокомпютер (спідометр) BRI-8W безпровідний 8-функцій, чорний (804757) Echowell
Бездротовий велокомп'ютер Echowell Bri-8w - аматорська модель спідометра на велосипед з висококонтрастним дисплеєм на 2-функції, який додає зручність в користуванні велосипедом під час Вашої поїздки. Спідометр на велосипед розрахований на аматорське використання дуже вимогливого до якості споживача,..
774 грн
В улюблені
Порівняти
Велокомпютер (спідометр)BRI-2, 8-функцій, срібний (804717) Echowell
Недорогий електронний велокомп'ютер Echowell BRI-2 порадує любителів їзди на велосипеді надійністю, легкістю застосування і відображенням основних функцій.Виготовлений з вологозахищеного пластику, кріпиться на кермо або на винос за допомогою спеціальної фіксуючої платформи. Живлення здійснюється бат..
368 грн
В улюблені
Порівняти
Echowell від відомих світових брендів, які відповідають самим високим стандартам якості Echowell, в магазині Велобайк - безпомилковий вибір: ми даємо гарантію на всі товари куплені у нас.
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
Велобайк © 2018