Купити Фіджо в Києві, Львові, Стрию, Червонограді. Самі найнижчі ціни в інтернет магазині | Велобайк

Фіджо

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Санки FIJO Пионер Классик дитячі зі спинкою Фіджо Піонер Класік 0001-1
Санки "Піонер Класик "- в яких закладено найкраще поєднання« Ціна - Якість ». Бюджетна і дуже популярна модель для всіх вікових категорій. Знімна спинка дозволяє катати маленьких дітей. Полегшена конструкція, чотири планки з твердих сортів деревини, красивий дизайн і невисока ціна - роблять цю ..
610 грн 450 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі Геркулес Комфорт-М з перекидною спинкою та шнурком 0010-1 Фіджо
Якісні дитячі санки від українського виробника Fijo модель "Комфорт" - це класичні санки з перекидною спинкою. Виготовлені з плоско-овальної труби, що робить їх більш стійкими на снігу і льоду, а також покращує ковзання по пухкому снігу. Колір: синій. Довжина: 77см Ширина: 46 см Висота:..
585 грн 465 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі зі спинкою Геркулес "Лонг-класік" синій Fijo 0018-10
Санки «Геркулес Лонг Класик» - це санки для дорослих і дітей. Ця модель може використовуватися, як санки для двох. На них з легкістю можуть прокотитися двоє дітей, дитина разом з дорослим і навіть двоє дорослих людей. «Геркулес Лонг Класик» мають високі технічні характеристики ковзання по льоду..
800 грн 720 грн
В улюблені
Порівняти
Санки дитячі зі спинкою та шнурком Геркулес колір - бордовий Fijo Ф-0009
Санки Fijo "Геркулес" - це класичні санки зі знімною спинкою. Виготовлені з плоско-овальної труби, що робить їх більш стійкими на снігу і льоду, а також покращує ковзання по пухкому снігу. Сидіння має п'ять планок з твердих порід деревини. Колір: синій. Довжина: 93 см Ширина санок: 4..
585 грн 440 грн
В улюблені
Порівняти
Фіджо від відомих світових брендів, які відповідають самим високим стандартам якості Фіджо, в магазині Велобайк - безпомилковий вибір: ми даємо гарантію на всі товари куплені у нас.
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
ВелоБайк © 2018