Купити Finish Line в Києві, Львові, Стрию, Червонограді. Самі найнижчі ціни в інтернет магазині | Велобайк

Finish Line

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Мастило - cпрей Max - Suspension для ніг вилки 355 мл (TOO-20-08) Finish Line
Виробник: FINISH LINE. Прекрасний засіб для регулярного догляду за ногами вилки. Складається з фторполимерів і силіконових елементів, швидком риведе роботу підвіски в порядок. Радикально знижує тертя деталей вилки і продовжує термін їх служби. Використовується як для пожвавлення старих, погано працю..
392 грн
В улюблені
Порівняти
Мастило - спрей Teflon Plus для сухої погоди - 8oz 235 мл (LUB-55-77) Finish Line
Finish Line Dry Lube покриває поверхню синтетичною плівкою, яка допомагає зберегти ланцюг в чистоті, не поглинаючи надмірну кількість піску, бруду або пилу.Teflon Plus Dry Lube є універсальним мастилом і рекомендується для їзди по дорогах або по бездоріжжю в сухих, брудних, із великою кількістю пилу..
457 грн
В улюблені
Порівняти
Мастило Fluoro Oil для ніг вилки 15г (LUB-46-88) Finish Line
Виробник: FINISH LINE. Fluoro Oil - це чистий висококласний фторполімер, що забезпечує фантастичне ковзання. Помітно поліпшить роботу вилки, продовжить термін служби гумових кілець і ніг. Також може використовуватися для змащення півот в гальмах, перемикачах, тросів і сорочок, а також скрізь, де пот..
468 грн
В улюблені
Порівняти
Мастило GREASE керамічне густе 60 мл (TOO-54-57) Finish Line
Керамічне мастило представляє всі технологічні можливості мастила підшипників. Унікальна формула це з'єднання особливих керамічних частинок, фторополімерних добавок і нетоксичних синтетичних масел.Це допомагає підшипникам працювати довше, тихіше і м'якше. Крім того, мастило допомагає запобігти іржі ..
378 грн
В улюблені
Порівняти
Мастило Premium Synthetic для втулок і підшипників тефлонове - 3,5oz 100гр. (LUB-81-27) Finish Line
Мастило Premium Synthetic, для втулок і підшипників, тефлонове - синтетичне мастило для велосипеда. Вся лінійка Premium Synthetic містить тефлон і фторполімери, які запобігають тертя, появі іржі і корозії навіть в солоній воді, а полімери запобігають вимивання змащення водою. Велосипеди, в яких в..
387 грн
В улюблені
Порівняти
Мастило керамічне воскове 60 мл (LUBR-08-02) Finish Line
Мастило ланцюга FINISH LINE восково-керамічна, об'єм 60 мл.Воскові мастила в першу чергу цікаві тим, що створюють пилозахисний шар на трансмісії, що при правильному використанні дозволяє утримувати ланцюг в ідеальній чистоті.Мастило має рідку, як вода, консистенцію, тому дуже легко заходить в усі щі..
200 грн
В улюблені
Порівняти
Finish Line від відомих світових брендів, які відповідають самим високим стандартам якості Finish Line, в магазині Велобайк - безпомилковий вибір: ми даємо гарантію на всі товари куплені у нас.
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
ВелоБайк © 2018