Купити HydraKnight в Києві, Львові, Стрию, Червонограді. Самі найнижчі ціни в інтернет магазині | Велобайк

HydraKnight

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Питна система (ГІДРАТОР) Air Flow з підкачкою 2л HKN-008 HydraKnight
Якісна і практична питна система від тайванського виробника HydraKnight модель Air Flow з насосом для підкачування тиску в резервуарі, що полегшує витягання води. Упродовж далеких велопоїїздок чи походів стане у пригоді питна система (гідратор), яка забезпечить вас запасом води на тривалий час...
478 грн
В улюблені
Порівняти
Питна система (ГІДРАТОР) Simplica 2л HKN-001 HydraKnight
Упродовж далеких велопоїїздок чи походів стане у пригоді питна система (гідратор), яка забезпечить вас запасом води на тривалий час. Якісна і практична питна система від тайванського виробника HydraKnight модель Simplica, виготовлена з міцного і абсолютно безпечного матеріалу. Легко поміщаєт..
172 грн
В улюблені
Порівняти
Питна система (ГІДРАТОР) Standard 2л HKN-004 HydraKnight
Упродовж далеких велопоїїздок чи походів стане у пригоді питна система (гідратор). Якісна і практична питна система від тайванського виробника HydraKnight модель Standard 2 л., яка забезпечить вас запасом води на тривалий час. Виготовлена з міцного і абсолютно безпечного матеріалу. Легко помі..
302 грн
В улюблені
Порівняти
HydraKnight від відомих світових брендів, які відповідають самим високим стандартам якості HydraKnight, в магазині Велобайк - безпомилковий вибір: ми даємо гарантію на всі товари куплені у нас.
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
ВелоБайк © 2018