Інформація про доставку

Інформація про доставку

Купувати велотовари і самі велосипеди в магазині "Велобайк" дуже легко! Про доставку ми вже самі потурбуємось.
 
Насамперед, якщо ви проживаєте у Львові, то можете оглянути і забрати свій товай у нас в магазині за адресою:
 
Доставка товару в усі міста України здійснюється транспортними компаніями на Ваш вибір.
Безкоштовно при вартості замовлення від 3500 грн.
А якщо сума менша, то послуги перевізників оплачує покупець!
Оплата за обраний Вами товар, здійснюється на банківську карту, також є розрахунок "Наложений платіж", але за умови, якщо сума покупки більше 350 грн!
 
Який спосіб доставки б Ви не вибрали, ми в максимально короткі терміни відправим товар з урахуванням усіх побажань і вимог.
 
Звертаєм увагу на те, що при отриманні  посилки у перевізника, потрібно оглянути на цілісність упакування та можливих зовнішніх пошкоджень, також на сам товар! У ціну входить повне складання і налаштування, гарантійне технічне обслуговування велосипедів 1 рік, також тест-драйв перед купівлею. Доставка велосипедів здіснюється тільки після повної передоплати. Всі питання про доставку Ви можете уточнити при розмові з менеджером.
 
І ще один важливий момент, пам'ятайте, фотографії велосипедів, аксесуарів та вело запчастин на нашому сайті не завжди передають точні колірні відтінки з реальних зразків, кожен монітор має свою певну передачу кольору, яка може вплинути на візуальне сприйняття зовнішнього вигляду товару. Рекомендуємо Вам в розмові з менеджером уточнити всі питання.
 
Бажаєм Вам вдалих покупок!
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
ВелоБайк © 2020