Купити SCOYCO в Києві, Львові, Стрию, Червонограді. Самі найнижчі ціни в інтернет магазині | Велобайк

SCOYCO

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Велосипедний захист SCOYCO K12-Y наколінники пластик PL чорний/-жовтий
Мотонаколінники SCOYCO K12 виготовлені з високоміцного і зносостійкого пластика. - Двовісний шарнірний механізм, що дозволяє захисту більш точно і комфортно повторювати рухи коліна в широкому діапазоні кута вигину; - Прекрасна подвійна система вентиляції дозволить Вам забути про дискомф..
1 430 грн 1 385 грн
В улюблені
Порівняти
Велосипедний захист SCOYCO наколінники PU паралон сітчата тканина чорний K16
Мотонаколінники Scoyco K16 Black - відмінний варіант захисту для фанатів мотокросу. Наколінники обладнані м'якими знімними вкладишами і міцною пластиковою основою. Спеціальні застібки дозволяють надійно зафіксувати наколінники на нозі.М'які наколінники Scoyco, що не шарнірні. Забезпечують посилений ..
1 053 грн
В улюблені
Порівняти
Велосипедний захист SCOYCO наколінники пластик PL чорний/білий K12-G
Мотонаколінники SCOYCO K12 виготовлені з високоміцного і зносостійкого пластика.Особливості:- Двовісний шарнірний механізм, що дозволяє захисту більш точно і комфортно повторювати рухи коліна в широкому діапазоні кута вигину;- Прекрасна подвійна система вентиляції дозволить Вам забути про дискомфорт..
1 430 грн 1 385 грн
В улюблені
Порівняти
Велосипедний захист SCOYCO наколінники пластик PL чорний/салатовий K12-G
Мотонаколінники SCOYCO K12 виготовлені з високоміцного і зносостійкого пластика. Особливості: - Двовісний шарнірний механізм, що дозволяє захисту більш точно і комфортно повторювати рухи коліна в широкому діапазоні кута вигину; - Прекрасна подвійна система вентиляції дозволить Вам забу..
1 430 грн 1 385 грн
В улюблені
Порівняти
SCOYCO від відомих світових брендів, які відповідають самим високим стандартам якості SCOYCO, в магазині Велобайк - безпомилковий вибір: ми даємо гарантію на всі товари куплені у нас.
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
Велобайк © 2018