Купити Top Action в Києві, Львові, Стрию, Червонограді. Самі найнижчі ціни в інтернет магазині | Велобайк

Top Action

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Велокомпютер-спідометр Top Action T10 провідний чорний T10-BK
Для сучасних і активних людей потрібно знати швидкість з якою їдеш, причому не лише поточну, але і максимальну, і середню, знати пройдену дистанцію і багато іншої корисної.Велокомп'ютер T10 Top Action з основним набором функцій, також має посилені дроти і надійне кріплення, що зменшує вірогідність в..
385 грн
В улюблені
Порівняти
Велокомпютер-спідометр Top Action T10w безпровідний чорний T10W-BK
Хороший дизайн зрозуміле управління, проста установка роблять велокомп'ютер T10w Top Action кращим вибором.Корпус вологозахисний, присутній режим відображення інформації у збільшеному форматі. Індикатор заряду батареї підкаже, коли пора замінити елемент живлення.В набір основних функцій входять:- фа..
612 грн
В улюблені
Порівняти
Велокомпютер-спідометр Top Action T6 провідний чорний T6-BK
Велокомп'ютер T6 Top Action з основним набором функцій, також має посилені дроти і надійне кріплення, що зменшує вірогідність відлетіти під час їзди.На дисплеї дані відображаються в два ряди, з верху відображається швидкість, а знизу інші функції. Також для зручності, дані під час руху збільшуються ..
323 грн
В улюблені
Порівняти
Велокомпютер-спідометр Top Action T8 провідний чорний T8-BK
Корисний аксесуар для сучасних та активних велосипедистів - велокомп'ютер T8 Top Action з основним набором функцій, також має посилені дроти і надійне кріплення, що зменшує вірогідність відлетіти під час їзди.На дисплеї дані відображаються в два ряди, з верху відображається швидкість, а знизу інші ф..
361 грн
В улюблені
Порівняти
Top Action від відомих світових брендів, які відповідають самим високим стандартам якості Top Action, в магазині Велобайк - безпомилковий вибір: ми даємо гарантію на всі товари куплені у нас.
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
ВелоБайк © 2018