Рідина гальмівна
Фільтр
Очистити
Фільтр по ціні:
Виробники:
Призначення

Рідина гальмівна

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Мастило Hydraulic Fluid 75 мінеральне для гідравлічних гальм 1л (300228) Motorex
Гальмівна рідина Motorex HYDRAULIC FLUID 75 призначена для сервісного обслуговування велосипедних гідравлічних гальмівних систем. Стійка до піноутворення і перегріву. Форма випуску - каністра 1 л...
1 154 грн
В улюблені
Порівняти
Мастило мінеральне 1000мл (HK-OIL100) Alligator
Фірмове мінеральне масло Alligator HK-OIL100 для гідравлічних гальм, що працюють на мінеральному маслі. Дане масло не агресивне до пластику і фарбі, тому при протіканні ваша рама або інша частина велосипеда не буде пошкоджена або зіпсована. Високий індекс в'язкості робить роботу гідравлічної системи..
618 грн
В улюблені
Порівняти
Мастило мінеральне 100мл (HK-OIL010) Alligator
Масло Alligator (мінеральне), 100 мл підходить для всіх гідравлічних дискових гальм на мінеральній основі. Масло має високий індекс в'язкості, що збільшує продуктивність гідравліки...
193 грн
В улюблені
Порівняти
Мастило мінеральне для гідравлічних тормозів 1л (SMDBOILO) SHIMANO
Оригінальна гідравлічне мастило для гальм від Shimano.Підходить для будь-якої моделі гідравлічних гальм Shimano...
520 грн
В улюблені
Порівняти


Рідина гальмівна
Рідина гальмівна є однією найважливішою складовою гальмівної системи. Головним завдання - передати зусилля від гальмівної ручки через майстер-циліндр на поршні в каліпер. 
Гальмівна рідина також повинна протистояти сильному нагріву, що виникає із-за тертя колодок і ротора при гальмуванні, також не густіти на морозі.
 
Для прокачування велосипедних гальм, потрібні спеціальні рідини у разі використання неоригінальної олії гарантія на гальма зазвичай анулюється. І тому при виборі потрібно на це зважати.
  • Spelli
  • 1.Ghost
  • Kellys
  • 2.Pride
  • Avantis
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
ВелоБайк © 2020