Змазка консистентна густа
Фільтр
Очистити
Фільтр по ціні:
Виробники:
Призначення

Змазка консистентна густа

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Мастило Bike Grease 2000 густе (300746) Motorex
Мастило рекомендоване для підшипників рульової колонки, кареточного вузла, втулок і інших. Забезпечує підвищену стійкість до окислення і старіння. Володіє високими водовідштовхувальними властивостями. Довготривале. Запобігає окисленню і гальванічну корозію. Не руйнує еластомери і гуму...
736 грн
В улюблені
Порівняти
Мастило C172 зносостійке мідне густе 120 мл IceToolz
Виробник: ICE TOOLZ. Багатофункціональне велосипедне мастило, призначене для використання в рульових колонках, каретках, підшипниках в колісних втулках. Також можна використовувати як мастило для вкручуються болтів, гайок на різних механізмах. Володіє хорошим захистом від корозії, відводить тепло ..
317 грн
В улюблені
Порівняти
Мастило C175 для керамічних підшипників густе 3 мл IceToolz
Виробник: ICE TOOLZ. Мастило на основі нітрид бору призначене для нанесення на керамічні підшипники, істотно знижує адгезію керамічної поверхні. Мастило забезпечує високу продуктивність при високих температурах, стійкість до окислення, водостійкість, стійкість до високого тиску, має низький коефіціє..
128 грн
В улюблені
Порівняти
Мастило Copper Compound мідне (89301806) Motorex
Багатоцільове протизадирне тверде мастило виготовлене ​​на основі міді та призначене для використання в важко навантажених вузлах. Не втрачає своїх властивостей при температурі від -40 ° С до 1200 ° С. Запобігає прикипання різьб болтів, робить компоненти стійкими до корозії. Об*єм - 100 грам. ..
470 грн
В улюблені
Порівняти
Мастило GREASE керамічне густе 60 мл (TOO-54-57) Finish Line
Керамічне мастило представляє всі технологічні можливості мастила підшипників. Унікальна формула це з'єднання особливих керамічних частинок, фторополімерних добавок і нетоксичних синтетичних масел.Це допомагає підшипникам працювати довше, тихіше і м'якше. Крім того, мастило допомагає запобігти іржі ..
378 грн
В улюблені
Порівняти
Мастило Premium Synthetic для втулок і підшипників тефлонове - 3,5oz 100гр. (LUB-81-27) Finish Line
Мастило Premium Synthetic, для втулок і підшипників, тефлонове - синтетичне мастило для велосипеда. Вся лінійка Premium Synthetic містить тефлон і фторполімери, які запобігають тертя, появі іржі і корозії навіть в солоній воді, а полімери запобігають вимивання змащення водою. Велосипеди, в яких в..
387 грн
В улюблені
Порівняти
Мастило Pro II Grease густе 150мл (000605) Zefal
Мастило Zefal Pro II Grease (9605) густе, запобігає появі іржіпідходить для змащення підшипників, рульових, кареток. Для щоденного використання. Мастило виготовлена ​​з літію другого класу. Це забезпечує чудовий захист від зносу. Обсяг: 150мл..
171 грн
В улюблені
Порівняти
Мастило White Grease (806748) 628 густе 100мл (300772) Motorex
Зимова густа змазка для велосипеда. Зберігає свої властивості при низьких температурах.Консистентне літієве мастило рекомендоване для вузлів з високим навантаженням - підшипників рульової колонки, кареточного вузла, втулок і інших вузлів.Має високі водовідштовхувальні властивості. Довготривале.Запоб..
385 грн
В улюблені
Порівняти
Мастило White Grease 628 густе 850г (300773) Motorex
Зимова густа змазка для велосипеда. Зберігає свої властивості при низьких температурах. Консистентне літієве мастило рекомендоване для вузлів з високим навантаженням - підшипників рульової колонки, кареточного вузла, втулок і інших вузлів. Має високі водовідштовхувальні властивості. Довг..
829 грн
В улюблені
Порівняти


Змазка консистентна густа
Густа змаска, або ще називають консистентна - це вид мастила з високою в'язкістю і не втрачає свою структуру при робочих температурах.
 
Даний вид мастил відноситься до пластичних речовин. Змаска  для велосипедів застосовується в механізмах з повільним обертанням. Мастило здатне герметизувати вузли, запобігаючи попаданню  вологи, пилу або піску. Таким чином, застосування цього виду мастильного матеріалу дозволяє їм утримуватися навіть на вертикальних і похилих поверхнях, також подовжує термін служби і захищає від передчасної корозії важливих вузлів і деталей велосипеда. 
Мастило застосовується в тих вузлах, де не можливе використання рідких масел через конструкції механізму або особливих умов роботи. 
При обертанні механізм самостійно розподілить її по усіх  важливих вузлах. Не варто переживати про те, що мастила було нанесено надто багато, при русі увесь надлишок просто видавиться назовні.
 
Також застосовують при консервації ланцюга для тривалого зберігання.
В ассортименті є змаски таких виробників:
Finish Line
IceToolz
Motorex
Zefal.
За призначенням розрізняють: керамічне, мідне, тефлонове.
 
Отримати додаткову інформацію, а також професійну консультацію ви можете в консультантів магазину +38 063 679-97-75; +38 096 386-83-83
  • Spelli
  • 1.Ghost
  • Kellys
  • 2.Pride
  • Avantis
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
ВелоБайк © 2020