МТВ-Двохпідвісні

МТВ-Двохпідвісні

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Велосипед 27.2 Kato FS 2 black/red/grey L 2015 № 15AS1504 GHOST
Одна з найпопулярніших моделей даного типу для чоловіків і жінок. Звдяки дизайну і кольору велосипеда, його вважають унісекс. Також великим плюсом такого велосипеда є те, що даний велосипед від німецього виробника Chost. Якість вилосипеда - гарантовано. Про це вам скаже будь-який користувач велос..
27 000 грн
В улюблені
Порівняти


МТВ-Двохпідвісні
Двохпідвісні велосипеди - це ще один вид велотехніки, основною особливістю якої є наявність системи задньої підвіски. 
Таке рішення не випадкове, оскільки додаткова підвіска значно підвищує комфорт при катанні, а також робить управління більш легким. У конструкції передбачені амортизатори відразу на обох колесах.
 
Різновиди двохпідвісних велосипедів:
 
Даунхилл - використовуються для екстремальних спусків на спеціально підготовлених трасах. Надійні гальма, найбільша довжина ходу вилки, і рама високої міцності - це основні переваги. 
Фрірайд - моделі легші, ніж для даунхілу, але витримують практично такі ж навантаження. Кращі байки для їзди по бездоріжжю.
Ендуро - використовуються для їзди по невисоким схилах і рельєфу середньої складності. Один з найпопулярніших видів на даний момент.
Крос-кантрі - для специфічних гонок і змагань. Найлегші серед двухподвесов. Популярні для міських прогулянок.
Такі велікі більш впевнено поводяться в найжорсткіших умовах, вільно підкоряючи нерівні поверхні, долаючи камені і звивисті гірські стежки. 
 
Продавці-консультанти дадуть Вам детальну інформацію. 
 
Вдалого вибору!
 
  • Spelli
  • 1.Ghost
  • Kellys
  • 2.Pride
  • Avantis
Розробка та підтримка
Webic Develpment company
ВелоБайк © 2019